Загальна інформація

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної школи-семінару "Біомедична інженерія: проблеми та перспективи розвитку", яка відбудеться 05-09 вересня 2016р. у м. Одеса, готель «Вікторія»

Регламент конференції

Робота конференції буде проходити у вигляді пленарних засідань.

Тривалість доповідей: доповіді до 10-20 хв;

Робочі мови конференції:

  • українська;
  • російська;
  • англійська.

Напрямки роботи:

  • Проблеми забезпечення лікувально-профілактичних установ медичною технікою;
  • Розвиток методів і засобів функціональної, променевої та лабораторної діагностики;
  • Удосконалення апаратів і методів терапії факторами фізичної природи;
  • Вплив фізичних полів на біологічні об’єкти.

Для ухвалення рішення про внесення представлених матеріалів у програму конференції необхідно:

  • зареєструватися на сайті biomeding.khpi.edu.ua;
  • завантажити повний текст доповіді на сайті biomeding.khpi.edu.ua;
  • після позитивного відгуку від рецензента надіслати підтвердження про сплату оргвнеску (копії п/д або квитанції).

Календар конференції

Прийом заявок на участь у конференції до 15 липня 2016 року.

Прийняття повних текстів доповідей до 15 липня 2016 року.

Рецензування надісланих матеріалів до 31 липня 2016 року.

Прибуття у м. Одеса та розміщення учасників 05 вересня 2016 року.

Робота конференції з 06 вересня по 08 вересня 2016 року.

Від’їзд учасників 09 вересня 2016 року.

Публікація

Матеріали конференції будуть опубліковані в журналі Вісник Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» серія: «Нові рішення в сучасних технологіях».

Повний текст доповідей повинен відповідати вимогам наведеним на сторінці "Інформація для авторів", та мати об'ємом 6 повних сторінок.

Оргвнесок

Після включення доповіді в програму конференції Вам необхідно до 15 серпня 2016 року перерахувати Оргвнесок* у розмірі 1500 Грн. В разі заочної участі в конференції розмір Оргвнеску** складає 400 Грн.

У разі публікації кожної додаткової статті вказана сума повинна бути збільшена на 300 Грн. Перевищення максимального обсягу статті сплачується з розрахунку 50 Грн. за сторінку, але не більше 8 сторінок повної доповіді.

* витрати на видання праць конференції, інформаційних матеріалів, транспортне, поштове та організаційно технічне забезпечення, чай, кава в перервах (Оплата готелю і проїзд до міста проведення конференції до оргвнеску не входять).

** витрати на видання праць конференції, інформаційних матеріалів та поштової розсилки.

Банківські реквізити для перерахування організаційного внеску за участь у конференції:

Одержувач: ГО «Асоціація випускників НТУ «ХПІ» Україна, 61002, м. Харків, вул. Кирпичова, 21, Р/р 26008000074734

Банк одержувача: Харківська обласна філія ПАТ «Укрсоцбанк», м. Харків, МФО 300023, код ЄДРПОУ 26450114

Призначення платежу: За участь (П.І.Б. учасника) у Міжнародній школі-семінару «Біомедична інженерія: проблеми і перспективи розвитку».

Проживання

Організаційний комітет не забезпечує заселення та не здійснює харчування учасників конференції. Проведення конференції відбудеться в готелі "Вікторія", де можливо забронювати номери за адресою www.victoriya.com.ua

Грант

Оргкомітет МШС БМІ спільно з технічним відділенням товариства IEEE Engineering in Medicine and Biology Українською Секції IEEE впроваджує Грант на участь в Міжнародній школі-семінарі «Біомедична інженерія: проблеми і перспективи розвитку» для молодих вчених з метою стимуляції науково-дослідних робіт, що проводяться молодими науковцями, аспірантами, студентами за рахунок компенсації публікації та проживання під час конференції (протягом 3-х днів, харчування – тільки сніданок).


Умови участі в конкурсі на отримання Гранта:До участі в конкурсі на отримання Гранта допускаються молоді вчені, аспіранти, студенти віком до 35 років, робота яких відповідає тематиці секцій школи-семінара. Робота, яка бере участь в конкурсі повинна бути одноосібна.

Текст роботи повинен відповідати загальним вимогам до оформлення робіт МШС БМІ. При подачі роботи учаснику на сайті МШС БМІ необхідно вказати в примітках інформацію, що робота подається «На конкурс».

Крім того, Програмному комітету потрібно надати:

- Відомості, що підтверджують вік конкурсанта;

- Рекомендацію з засідання кафедри щодо участі в конкурсі, яка висвітлює напрямок наукової діяльності конкурсанта, наукову новизну і актуальність роботи, підтверджує первинність публікації.

Повний пакет документів для участі в конкурсі на отримання Гранта повинен бути спрямований до Оргкомітету МШС БМІ не пізнішt 15.07.2016 р.


За результатами конкурсу робіт, що представлені на отримання Гранта, організаційний комітет призначає 2 гранти, конкурсанти будуть сповіщені додатковим електронним листом.

Адреса організаційного комітету

Кафедра "Промислова і біомедична електроніка", Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», вулиця Пушкінська, 79/1, м. Харків, 61024, Україна.

За додатковою інформацією звертайтеся до ученого секретаря конференції

Куліченко Вячеслава Вікторовича
за тел.:+38 (066) 515-30-49;
E-mail: Kulichenko.emb@khpi.edu.ua